Ta kontakt

Vi er en voksende gjeng med spesialister som gjerne tar en uforpliktende prat og gir deg gode råd.

Hanne Serck Hanssen

Hanne Serck-Hanssen

Byråleder

+47 916 81 062

hanne@clay.no

Line Kleiberg

Line Kleiberg

Head of Operations

+47 980 11 960

line@clay.no

Lucy Henshall Aasen

Lucy Henshall Aasen

Prosjektleder

+47 930 18 486

lucy@clay.no

Performance

mette-nordnes.png

Mette Nordnes

Senior Performance Rådgiver

+47 913 11 081

mette@clay.no

Eirik Ødevarp Roti

Eirik Ødevarp-Roti

Performance Rådgiver

+47 905 33 959

eirik@clay.no

Johannes Solheim

Johannes Solheim

Junior Performance Spesialist

+47 936 19 369

johannes@clay.no

Oda Birkenes

Oda Birkenes

Senior Performance Rådgiver

+47 993 50 346

oda@clay.no

Aase Grude

Aase Grude

Performance Rådgiver

+47 928 91 437

aase@clay.no

Helene Ruyter

Helene Ruyter

Junior Performance Rådgiver

+47 974 21 151

helene@clay.no

Lars Gulliksen

Lars Gulliksen

Senior Performance Rådgiver

+47 930 15 202

lars@clay.no

Charlotte Louise Haraldsen

Charlotte Louise Haraldsen

Performance Rådgiver

+47 452 68 600

charlotte@clay.no

Bea Valand

Bea Valand

Performance Rådgiver

+47 464 14 482

bea@clay.no

Innhold og SEO

Malin Eide Hanssen

Malin Eide Hanssen

Senior SEO-rådgiver

+47 986 20 747

malin@clay.no

Edvard Brudeli Moen

Edvard Brudeli Moen

Innholdsprodusent

+47 415 45 918

edvard@clay.no

Henrik Beck

Henrik Beck

Innholdsprodusent

+47 920 50 347

henrik@clay.no

Ønsker du å bli mer synlig?

De beste performance-løsningene må knas og formes for å finne det beste vekstpotensialet. Det finnes ikke én form som passer alle, men vi jobber helhetlig og smidig for å finne den riktige formen for akkurat deg.

Performance Marketing

SEO - søkemotoroptimalisering

Innholdsmarkedsføring